Solidny Pracodawca 2022

Zdobyliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2022, to wyróżnienie zobowiązuje, a Ty możesz być pewien, że jako pracodawca, spełniamy najwyższe standardy rynku pracy. Solidny pracodawca to taki, który dba o możliwości rozwoju pracowników, gwarantuje odpowiedni system motywacyjny i świadczenia socjalne oraz realizuje oddolne inicjatywy pracownicze. To w końcu taki, który potrafi zbudować i utrzymać zaufanie swoich pracowników.

Przekonaj się jak się u nas pracuje i dołącz do zespołu!

Certyfikat Solidnego Pracodawcy 2022

 

 

#WartoPolecać

To nasz wewnętrzny program rekomendacji kandydatów do pracy. Każdy pracownik, który poleci kandydata do pracy w hotelu, będzie otrzymywał nagrodę w wysokości 750 zł brutto przez 9 kolejnych miesięcy!

#WartoPolecać do pracy u nas!

Benefity dla Pracowników

Zajęcia jogi, kursy języków obcych, możliwość uczestnictwa w warsztatach podwyższających kwalifikacje, przejrzysty system awansów i premii oraz szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowej sieci hotelarskiej, to tylko niektóre z korzyści jakie oferujemy naszym Pracownikom.
Aplikuj na wybrane stanowisko, spotkajmy się na rozmowie i poznajmy się lepiej! 

Jesteśmy dumni, że należąc do jednej z największych sieci hotelarskich świata – IHG Hotels & Resorts – możemy być ambasadorami marek Crowne Plaza i Holiday Inn Express w Polsce. Dobrze czujesz się w sercu tętniącej życiem stolicy? Stawiasz na rozwój swoich umiejętności i kompetencji? Szukasz idealnego miejsca pracy dla siebie? Twórz razem z nami wyjątkowy zespół i zadbajmy wspólnie o najwyższy poziom obsługi naszych gości.

Nowoczesne obiekty hotelowe zlokalizowane na Rondzie Daszyńskiego w Warszawie – Crowne Plaza Warsaw – The HUB oraz Holiday Inn Express Warsaw – są bez wątpienia miejscem dla Ciebie. Jeśli cenisz sobie niepowtarzalną, przyjacielską atmosferę pracy, przejrzysty system awansów i premii, szerokie możliwości rozwoju oraz dopasowany do indywidualnych potrzeb pakiet benefitów – skontaktuj się z nami!