Nowoczesna przestrzeń

Crowne Plaza Warsaw – The HUB to ponad 1400 metrów kwadratowych elastycznej przestrzeni konferencyjnej oraz wszystko, czego potrzebujesz, aby zorganizować perfekcyjne wydarzenie. Od kameralnych sal konferencyjnych po spektakularną salę balową: nowoczesne centrum konferencyjne może pomieścić 700 osób i oferuje 30 sal konferencyjnych, które mogą być wykorzystane do indywidualnych spotkań lub sesji wyjazdowych

Napisz bezpośrednio do Działu Sprzedaży Bankietów i Konferencji: convention.warsawhub@ihg.com

Niepowtarzalny styl

Każda sala konferencyjna reprezentuje niepowtarzalny styl – niezależnie od tego, czy goście szukają klasycznego formatu spotkania, zorganizowanego w otoczeniu przytulnych mebli, czy też miejsca o bardziej dynamicznym i industrialnym charakterze, ze ścianami z odkrytą cegłą, żywym drewnem i jasnym oświetleniem.

IHG Business Rewards

Chcemy nagradzać naszych Gości za rezerwacje z IHG® w imieniu innych. Dzięki IHG® Business Rewards każdy zarezerwowany przez Ciebie pokój hotelowy, spotkanie lub konferencja sprawią, że zyskasz kolejne punkty.

Międzynarodowe wyróżnienie

Nasz hotel z World Travel Awards! Crowne Plaza Warsaw – The HUB zdobył tytuł tytuł najlepszego konferencyjnego hotelu w Polsce w 2022 roku.
Został nagrodzony nie tylko za najwyższy poziom obsługi i nowoczesne zaplecze technologiczne, ale także za unikalny wystrój wnętrz, gdzie żywe drewno i jasne oświetlenie tworzą jedyny w swoim rodzaju, klasyczny i spokojny klimat.

Crowne Plaza®
Meetings Director

Gwarantuje dedykowaną obsługę oraz profesjonalną pomoc w trakcie spotkania.

Odpowiedź na zapytanie
w dwie godziny

W ciągu dwóch godzin, odpowiemy na Twoje zapytanie o ofertę, informując o dostępności sal w wybranym terminie i cenie.

Codzienne
spotkania podsumowujące

Opiekun konferencji dostępny będzie codziennie aby przedstawić aktualny kosztorys.

Meetings Service
Excellence

Wysoka jakość obsługi i zadowolenie klientów potwierdzone przez organizatorów spotkań.