Różnorodne potrawy i napoje,

od lekkiego i energetycznego śniadania po wyśmienitą kuchnię. Szef kuchni Paweł Suchenek zadba, aby wszyscy miłośnicy jedzenia znaleźli coś dla siebie.

Zapraszamy do naszego koktajlbaru The Roof, na 21 piętrze!

W związku z aktualnymi restrykcjami, restauracja Nova Wola jest tymczasowo zamknięta na lunche i kolacje.

 

Signature Bar

Signature Bar w lobby hotelu zaoferuje energetyczne śniadania, zdrowe i wzmacniające przekąski i koktajle oraz wyborne kolacje. Całodzienne menu składa się z modnych produktów najlepszej jakości, których bogate wartości odżywcze pomogą z entuzjazmem zabrać się do pracy lub zregenerować po długim dniu.

Czytaj więcej

The Roof skybar

Na najwyższym, 21 piętrze, z tarasem zewnętrznym i urzekającym widokiem na centrum Warszawy i światowej klasy barmanami, The Roof bar to doświadczenie miejskiej przestrzeni i najlepszy punkt na spotkania z przyjaciółmi, drinka przy muzyce na żywo czy imprezy firmowe.

Czytaj więcej

Nova Wola

Nova Wola to restauracja z autentyczną polską kuchnią, bazująca na najwyższej jakości składnikach pochodzących od lokalnych dostawców. Menu oparte na organicznych i świeżych surowcach oraz warzywach z ekologicznych upraw będzie się zeniać wraz z porami roku. Chcemy, żeby jedzenie było przyjemnym wydarzeniem towarzyskim, dlatego zaproponujemy porcje idealne do dzielenia się przy stole. Nova Wola będzie doskonałym miejscem na lunche biznesowe, niedzielne brunche rodzinne czy niezobowiązujące kolacje z przyjaciółmi i najbliższymi lub wieczorne imprezy firmowe.

Czytaj więcej

Room Service

Sprawdź nasze różnorodne propozycje na jedzenie w pokoju.
Wybierz swoje ulubione dania, oparte na najwyższej jakości
składnikach i zamów wygodnie nie wychodząc z pokoju hotelowego.

Czytaj więcej